Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Kolonia Ldzań - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

8 500 000 zł1 986 m² 4 279,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Łódź centrum obok manufaktury działka pod budownictwo wielorodzinne narożna (róg cmentarnej I św. Jerzego) cena = 8.500.000 zł + VAT Przedmiotem sprzedaży jest teren inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł106 m² 9 245,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 106 m , położone w kamienicy przy ul. Piotrkowskiej w samym sercu Łodzi, z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł80 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przestronne dwupoziomowe mieszkanie w spokojnej okolicy na obrzeżach Łasku. Las po drugiej stronie ulicy. Miejsca parkingowe, dwie piwnice, komórka, dedykowane miejsce pod garaż. Duży taras, na.

Szczegóły ogłoszenia

362 000 zł62,86 m² 5 758,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania z duszą, które urządzisz według własnego uznania, nie rezygnując z udogodnień nowoczesnego budownictwa? Ta oferta jest dla Ciebie. O mieszkaniu Prezentujemy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł63,92 m² 5 991,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Słoneczne 3 pokoje z ładnym widokiem Osiedle Południe! Szukasz mieszkania, które jest jasne, przestronne i daje poczucie bliskości z naturą? Ta oferta jest dla Ciebie! największe atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Łódź

Bałuty,Łódź(Kolonia Ldzań + 25 km)

1 790 000 zł220 m² 8 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 468 m²

Oferuję na sprzedaż przestronny, dobrze utrzymany dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 220 m , wybudowany w 1986 r., usytuowany w wyjątkowej lokalizacji w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Nowy Świat

Nowy Świat(Kolonia Ldzań + 19 km)

282 000 zł4 028 m² 70,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W przypadku tej oferty wynagrodzenie pośrednikowi płaci tylko sprzedający! Transakcja sprzedaży pięknie położonej działki budowlanej o pow. 4028m2, częściowo zalesionej , aktualny mpzp (.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł47 m² 6 361,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

*** Tylko w Home Park *** Mieszkanie położone w Pabianicach, na 1 piętrze kamienicy ul. Skłodowskiej, z możliwością parkowania na zamkniętym podwórku przed budynkiem. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł71,20 m² 8 413 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 71,19 m, położone przy ul. Obywatelskiej 112 w Łodzi. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze zadbanego budynku na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł2 227 m² 1 841,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działki pod zabudowę deweloperską położonej W łodzi, pogranicze śródmieścia I górnej (okolice Placu Niepodległości) Powierzchnia łączna 2227 m kw. Cena ofertowa.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Kolonia Ldzań

Kolonia Ldzań,łódzkie

70 000 zł1 316 m² 53,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę z możliwością zabudowy - Kolonia Ldzań, gm. Dobroń, pow. pabianicki (łódzkie) Powierzchnia: 1316 m (0,1316 ha) Numer działki: 776/1 Media: prąd, studnia głębinowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kolonia Ldzań

Kolonia Ldzań,łódzkie

199 000 zł63 m² 3 158,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Oferujemy niewielki parterowy dom o konstrukcji drewniano-murowanej z poddaszem użytkowym położony w urokliwej miejscowości wypoczynkowej Kolonia Ldzań w gminie Dobroń. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kolonia Ldzań

Kolonia Ldzań,łódzkie

95 000 zł29 201 m² 3,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlano-rolna z wydanymi warunkami zabudowy położona w miejscowości Kolonia Ldzań gm. Dobroń. Działka ma powierzchnię 29 201m2 (28m. szerokości), w tym 2200m2.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij